Wyniki
Zamknij

  • Kup stal, znajdź produkt, wyszukaj firmę
  • Usługi
   Usługi
  • Produkty
   Produkty
  • Firmy
   Firmy
  • Internetowa giełda długów

  • Kup stal, znajdź produkt, wyszukaj firmę
  • Usługi
   Usługi
  • Produkty
   Produkty
  • Firmy
   Firmy
  • Internetowa giełda długów

  • Kup stal, znajdź produkt, wyszukaj firmę
  • Usługi
   Usługi
  • Produkty
   Produkty
  • Firmy
   Firmy
  • Internetowa giełda długów

  BUDMA

  Data: 
  2015-03-10 00:00 - 2015-03-13 00:00

  POZNAŃ - MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 ponownie odbędą się w wiosennym terminie (10-13 marca 2015r.), przedstawiając rozwinięcie projektów, które zdobyły już uznanie w oczach wielu zwiedzających jak i nowe propozycje, które uświetnią czterodniowe spotkanie branży w Poznaniu.

  Pierwszy dzień Targów, podobnie jak w poprzedniej edycji, kierowany będzie głównie do przedstawicieli handlu, mając na uwadze kontraktacyjny charakter wydarzenia, a głównie ułatwienia kontaktu i zapewnienia komfortowych warunków prowadzenia biznesowych rozmów. Międzynarodowy charakter zapewni z kolei program Hosted Buyers, dzięki któremu w Poznaniu pojawi się duża grupa handlowców z zagranicy, rozszerzona o kolejne kraje partnerskie. Nowością w przyszłym roku ma być spotkanie ze światowej sławy gwiazdą technik sprzedażowych.

  Po dwuletniej przerwie na arenę wydarzeń wracają targi Windoor-tech z niezwykle atrakcyjną formułą prezentacji kompleksowo wyposażonej linii produkcyjnej w ramach projektu Fabryka Okien na Żywo. Pod tym hasłem kryje się pełnowymiarowy, zaawansowany park produkujący okna w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych dostępnych na rynku komponentów. Powiązane w węzły technologiczne sekcje utworzą linię produkcyjną wraz z jej otoczeniem, odzwierciedlając sytuację w prawdziwym zakładzie produkcyjnym, gdzie istnieje potrzeba dynamicznej reakcji na zaistniałe zdarzenia. Nad całym procesem czuwać będzie koordynator oraz obecni na miejscu technicy.

  Poznań stanie się również miejscem spotkań architektów, designerów i projektantów, dla których przygotowywane są specjalne atrakcje. Kontynuowany będzie projekt Strada di Architettura, czyli swoiste spotkanie z najbardziej kreatywnymi i wyróżniającymi się unikatowym designem produktami wystawców na specjalnie wyznaczonej ścieżce zwiedzania. Planowane jest również spotkanie ze światowej sławy gwiazdą architektury na zaproszenie Izby Architektów RP, którego projekty nie tylko wyróżniają się na tle innych budowli, ale często są inspiracją dla młodych adeptów sztuki architektonicznej.

  Kolejną, ogromną atrakcją dla zwiedzających będzie Strefa Testów, która ponownie poszerzy swoją objętość. Tym razem do dyspozycji zwiedzających oddane zostaną aż dwa pawilony wystawiennicze, w których każdy będzie mógł własnoręcznie wypróbować prezentowaną ofertę bądź skorzystać z porad fachowców. Projekt Strefa Testów w niezwykle interaktywny sposób pozwala na przedstawienie najważniejszych zalet prezentowanych produktów jak również prezentacji najbardziej odpowiedniego sposobu ich stosowania, doskonale pełniąc w ten sposób również rolę edukacyjną.

  BUDMA 2015 to także silna prezentacja szeroko pojętej branży stolarki budowlanej, w ramach której planowany jest m.in. salon podłóg i parkietów. Na specjalnej strefie zaprezentowane zostaną mistrzowskie prezentacje kompleksowo ułożonych podłóg, a także akcesoriów wykończeniowych, chemii czy też oprzyrządowania i sprzętu potrzebnego do osiągnięcia perfekcyjnego rezultatu. Nie zabraknie również zmagań najlepszych z najlepszych, pokazów wysokiego kunsztu i precyzji fachowców w ramach Mistrzostw Polski Parkieciarzy.

  Całość wydarzenia, w ramach targów GLASS, uzupełni arcyciekawa prezentacja najnowszej technologii obróbki szkła, materiału, który dzięki swoim właściwościom i zaawansowanym technikom może być stosowane w budownictwie praktycznie bez ograniczeń. Zwiedzający będą mogli zapoznać się również z najbardziej aktualną ofertą sektora budownictwa sportowego za sprawą jedynych tego typu targów w Polsce – CBS – Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne.

  W programie targów nie zabraknie naturalnie wielu towarzyszących wydarzeń, debat czy też spotkań, ale cztery targowe dni będą przede wszystkim miejscem prezentacji najnowszej oferty wystawców – materiałów, systemów i technologii, które są wymagane aby tworzyć otaczającą nas architekturę, nie tylko efektowną, ale przede wszystkim efektywną, ekonomiczną i ekologiczną, dopasowaną do potrzeb i wymogów obecnych czasów.

   

  Magazyn Stalowe Forum będzie obecny na targach BUDMA 2015

  Strona www: 
  Projekt i realizacja: direktpoint